צרו עימנו קשר

עבודות שלד – המומחיות שלנו!

בניית שלד היא ללא ספק השלב החשוב והקריטי ביותר בתהליך הבנייה. השלד נותן למבנה את צורתו ולמעשה כולל בתוכו את כל מרכיבי הבניין-החל מיסודות הבניין, הקורות, קירות הפנים וחוץ , ממ"ד ועמודים, רצפות ותקרות על סוגיהן - האחראיים ליציבות המבנה ועמידותו בפני מפגעים שונים. מכאן שבניית השלד משפיעה ישירות על יתר שלבי הבנייה ולכן עליה להיעשות על ידי חברת מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון.

תהליך העבודה – הכל מתחיל בשלד איתן

אנו ב'דר בניין' מספקים עבודות שלד ברמת הגימור הגבוהה ביותר עבור מבנים פרטיים. בין היתר, תהליך העבודה כולל:

תוכנית עבודה מסודרת - בניית תוכנית עבודה, תוך התקשרות ותיאום מול המהנדס והאדריכל של הפרויקט.

הולכים על ביטוח - ביטוח העבודה בפוליסת ביטוח קבלנים מתאימה.

תיאום מושלם בין אנשי המקצוע - התקשרות ותיאום עם אנשי המקצוע המלווים את שלב השלד - החל מהאינסטלטור, דרך החשמלאי, איש האיטום וכן הלאה.

הכנת השטח לעבודה - סימון ומדידה, גידור השטח, תליית שלטי אזהרה, עבודות עפר.

תהליך בנייה מסודר ומאושר - תחילת תהליך הבנייה על פי תכנית היתר הבנייה: קידוח ויציקת יסודות מעל קו פני הקרקע אשר יהוו את עמודי היסוד התומכים למבנה - החל מיציקת קורות וריצפה, יציקת עמודים וממ"ד, בניית מעטפת בלוקים, יציקת תקרות ומעקה בטון, ועד חלוקת המבנה לחדרים.

תהליך עבודה נכון יחסוך לכם בעלויות!

בניית שלד ברמה גבוהה תבטיח את איכות עבודות הגמר בהמשך, תחסוך לכם בעלויות ותמנע הוצאות בלתי צפויות על תיקונים ו/או נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מליקויים.

צוות העובדים המיומן והמקצועי שלנו ב'דר בניין' יספק לכם שלד מדויק, תקין ועמיד במיוחד אשר יבטיח בית מגורים יציב ואיכותי לשנים רבות.

אם גם אתם מעוניינים בעבודת שלד ברמה הגבוהה ביותר, כל שעליכם לעשות הוא פשוט ליצור קשר!

עבודות שלד מבית 'דר בניין'

חברת 'דר בניין' המתמחה בתחום הבנייה הפרטית, מציעה מענה מקצועי ואיכותי עבור הקמה ותכנון של כל תהליך העבודה בשלב בניית השלד.

אצלנו, התהליך נעשה תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, שמירה על כללי הבטיחות המחמירים ופיקוח קפדני בכפוף לכל התקנים הנדרשים.

אנשי הצוות שלנו בעלי ניסיון עשיר וידע נרחב בתהליכי הקמת שלד ויעניקו לכם שירות מקצועי, אדיב ואמין, תוך מתן דגש על עמידה בלוח הזמנים, ועל התנהלות תקינה, יסודית ויעילה של תהליך הבנייה.