צרו עימנו קשר

עבודות שלד וגמר

עבודות גמר הן למעשה השלב האחרון בבנייה, אשר מבוצע לאחר סיום בניית השלד של המבנה כולו. באופן כללי, מדובר בשיפוץ מקיף של כל מעטפת הבית. עבודות הגמר הן אלו שיוצרות את האופי הייחודי של הבית ומעצבות את האווירה הפנימית שלו. בנוסף, עבודות גמר מצריכות פיקוח ותכנון אופטימלי של בעלי המקצוע השונים על מנת למנוע נזקים או תיקונים עתידיים הכרוכים בהוצאות כספיות לא מבוטלות - ומכאן שחשיבותן מכרעת.

תהליך העבודה

משהמבנה עומד על שלדו, חברת 'דר בניין' מרכזת את המשך התנהלות הפרויקט בידי גורם אחד ומעניקה ליווי צמוד ללקוח לכל אורך התהליך. אנו מבצעים תיאום עם כל בעלי המקצוע ומוודאים שהחפיפה ביניהם תתוזמן באופן מדויק כך שהפרויקט ייבנה בצורה המהירה ביותר וללא עיכובים מיותרים. אנו חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום הבנייה ובאמתחתנו בעלי מקצוע מנוסים מהטובים ביותר, אשר מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ועל רמת ביצוע בלתי מתפשרת.

להגיע לקו הגמר עם בית החלומות!

עבודות הגמר אמונות על עיצוב האסתטיקה הפנימית והחיצונית של המבנה - החל משפכטל וצבע, החלקה ואיטום קירות, דרך התקנת חלונות ודלתות, התקנת ריצוף, אינסטלציה, התקנת מערכות חשמל ותאורה וכן הלאה.
בסיום התהליך הלקוח יקבל בית המוכן למגורים, מה שיחסוך עבורו הרבה טרטור, בזבוז זמן וכספים מיותרים. בנוסף ולא פחות חשוב, ניתנת ללקוח אחריות מהקבלן על טיב הבית.

הקפדה יתרה על הפרטים הקטנים

חברת 'דר בניין' חרטה על דגלה את ערכי האמינות והמקצוענות ועל כן פעילותינו מאופיינת בדיוק רב תוך עמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש. שירות אדיב הוא נר לרגלינו, וביכולתו לספק לכם את המענה האולטימטיבי לעבודות גמר שיגשימו לכם את החזון העיצובי ויצרו עבורכם את המרחב הביתי האידיאלי עליו חלמתם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצה שכבר נהנית משירותי עבודות הגמר שלנו!

מחמאות מקיר לקיר

אנחנו בחברת 'דר בניין' מודעים לעובדה כי המעטפת של הבית היא זו אשר בסופו של דבר מכתיבה את אופיו העיצובי, את החזות הכוללת של המבנה ואת הרושם שהוא יוצר - ולכן אנו מעניקים לעבודות הגמר משקל רב. כל עבודות הגמר המבוצעות על ידינו נעשות באופן היסודי והמדויק ביותר, תוך התייחסות רצינית ומתן חשיבות גם לפרטים הקטנים ביותר. צוותינו המקצועיים מתמחים בעבודות גמר יעניקו לביתכם את רמת הגימור הגבוהה שהוא ראוי לה.