חברת 'דר בניין', המתמחה בתחום הבנייה הפרטית, הוקמה בשנת 1998 על ידי הקבלן דוד רגב, אשר עם השנים צירף את בניו לחברה והפך אותה למשפחתית. הערכים עליהם מושתתת החברה הם ממש כמו במשפחה: יחס חם וליווי אישי, אמינות, אחריות וכמו במשפחת רגב – גם מצוינות. חברת 'דר בניין', המוכרת בהתאחדות בוני הארץ, נחשבת כבעלת מוניטין גבוה ויציבות פיננסית איתנה.

בונים לכם איכות חיים

את המוניטין הגבוה צברנו במהלך שנים רבות של עבודה בעשרות ישובים ובניית מאות בתים ללקוחות מרוצים. אנו ב'דר בניין' שמים דגש רב על איכות חומרי הגלם איתם אנו עובדים וכמובן על איכות בעלי המקצוע שלנו. אנו לא מתפשרים ועובדים רק עם בעלי המקצוע הטובים ביותר.

בנוסף, פרמטר חשוב עליו אנו מקפידים הוא נושא הבטיחות, הקרוב מאוד לליבנו.

בונים על המשפחה

אחד הדברים החשובים לנו ביותר בעבודה עם לקוחותינו הוא היחס האישי. אנו חברה שהיא למעשה משפחה אחת – אנחנו והלקוחות. אנו מאמינים שבסיס טוב של בית צריך להיות מושתת על יסודות חזקים ועמידים. אנו ב'דר בניין' מלווים כל פרויקט, קטן כגדול, במסירות ובליווי אישי צמוד, תוך כדי עמידה בלוחות זמנים מהירים ויעילים, לרבות מענה זמין ומיידי לכל בקשה או שאלה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים שלנו, וליהנות מבנייה איכותית, מקצועית ומהירה.

about_us_41

תיקי רגב

מנהלת משרד

תיקי רגב, אחראית על ניהול המשרד ומרכזת כמה נושאים עיקריים: עבודה מול רשויות, וועדות ומועצות.
ניהול חשבונות עבור פרויקטים, תשלומי ספקים ומענה על מכרזים. תיקי היא הכוח המניע את החברה בכך שדואגת לחייליה לאספקת מזון מסודרת וקבועה כדברי הפתגם של נפוליאון  כי "הצבא צועד על קיבתו".
 

054-2463002
tiki@drbinyan.co.il

about_us_3

גל רגב

מנהל שיווק

גל רגב, בוגר קורס יזמות נדל"ן ובעל עבר בחיל האוויר, נושא באחריות לשלושה תפקידים מרכזיים בחברה:
מנהל השיווק והרכש ואחראי לוגיסטי בחברה.
בין כל התפקידים אותם ממלא גל בהצלחה יתרה הוא מוצא זמן (ומקום) גם לתחביב אותו הוא דואג לפתח כל הזמן – לבשל ולאכול (לאו דווקא בסדר הזה).
 

054-2463005
gal@drbinyan.co.il

about_us_2

ציון רגב

מנהל מקצועי

ציון רגב, המנהל המקצועי של 'דר בניין', הצטרף לחברה בשנת 2002 . ציון, ששימש כקצין מצטיין בצה"ל, סיים גם בהצטיינות יתרה את לימודיי הנדסאי הבניין (תכנון וניהול אתרים) ואת הקורס לפיקוח וליקויי בנייה. כחלק מתפקידו בחברה, כמנהל מקצועי, הוא גם מלווה את הדיירים לאורך כל תהליך הבנייה.
יש לו תחביב מיוחד והוא...להיפצע ברכיבת האופניים השבועית.

054-2463003
zion@drbinyan.co.il

about_us_1

דוד רגב

מנכ"ל החברה

דוד רגב, הבעלים ומייסד החברה, קבלן רשום ואיש קבע לשעבר בצה"ל. דוד, שהקים את החברה בשנת 1998, למד בניית שלד, הרחבת מבנים וגמר במכון הטכנולוגי לבנייה. תחביבו העיקרי, מלבד לנהל את החברה בהצלחה כ-20 שנה, הוא לקבץ סביבו יחד את כל המשפחה, וכשאנחנו אומרים משפחה, הכוונה היא גם למשפחה הגרעינית וגם למשפחה העסקית (-:

054-2463001
david@drbinyan.co.il

Next Previous לקוחות מספרים